Skip to content

16. augusta 2023 | 16:30

TFL turnaj 2.kolo

Kategória:
component 3 1 Footgolf

V priestoroch areálu golfového klubu pre vás radi pripravíme firemnú akciu, rodinnú oslavu či večierok presne podľa vašich prianí. Vychutnajte si dôležité momenty s výhľadom na zelené greeny v absolútnom súkromí. Radi Vám pripravíme chutné jedlo podľa Vašich požiadaviek.

Náš areál je vhodný na firemné eventy, teambuilding, školenia, či oslavy. Radi Vám pripravíme občerstvenie a program podľa Vašich požiadaviek. Medzi obľúbené samozrejme patrí golf, footgolf, či rôzne športové aktivity. Kapacita 150 osôb, systém „standby“ 300 osôb.

K dispozícii je vám okrem priestoru kaviarne so zázemím aj možnosť vyskúšať si spolu s rodinou a priateľmi váš golfový odpal. Ak pre vás golf nie je to pravé, skúste footgolf!

Okrem súkromných eventov ponúkame priestor aj na pravidelné prenajatie rôznych športových akcií ako napríklad golfové turnaje či pravidelné hodiny jógy.

fitting 2022 post 1

Turnaje

V priebehu sezóny sa na ihrisku konajú golfové turnaje. Rôzne druhy a typy. Hrá sa na 9 resp. 18 jamiek, jednotlivo či v dvojiciach, dokonca aj v kostýmoch. Prihlásenie je možné cez server SKGA.

Loading…