Na MSR klubových družstiev sme obsadili skvelé 3. miesto

Od piatku do nedele sa na ihrisku v Sedin Golf Resort konali Majstrovstvá Slovenska klubových družstiev.

Do turnaja sme nasadili jedno ženské a dve mužské družstvá.
Ženský tím hral v zložení Laura Póšová, Eliška Jančovičová, Vivien Vranková a Oľga Prachářová. V konkurencii skusených hráčok sa náš tím nestratil a so súčtom 509 rán obsadil výborné 4. miesto

Do mužskej časti turnaja sme nasadili dva tímy v zložení:
Golf Trnava 1: Tomáš Šmiček ml., Václav Švub ml., Marián Putter ml.  a Marek Martinus
Golf Trnava 2: Adam Labanc, Alex Kováč, Simon Novotný a Marek Choma
V konkurencii najlepších hráčov Slovenska sa ani jeden z tímov nestratil a dokázal bojovať o popredné umiestnenia.

Skvelý výsledok zaznamenali hráči prvého tímu, keď sa im podarilo vybojovať miesto na stupni víťazov. Obsadili s výsledkom 449 rán skvelé 3. miesto čo je historicky najlepšie umiestnenie nášho tímu na tomto turnaji. Na druhé miesto hráčom chýbalo 5 rán a na víťazstvo 6.

Nezaostal ani tím dva, ktorý bol najmladším tímom v turnaji. Dokázal poraziť tími z veľkých klubov ako napríklad Borša, Sedín, Lomnica a v konečnom poradí obsadil 12. miesto

Kapitánmi tímov boli Tomáš Šmiček, Václav Švub, Ľubomír Labanc.
Poradcom všetkých tímov bol Martin Richter.