Skip to content

05. mája 2024 | 09:00

Deň otvorených dverí

Kategória:
component 31 Eventy v kaviarni

Trnava, 24. 4. 2024 – Trnavský golfový areál v Kamennom Mlyne organizuje jarný Deň otvorených dverí. Návštevníci budú mať možnosť vyskúšať si golf, ako aj iné športy, v nedeľu 5. mája. Hosťom podujatia bude Lucia Čermáková, majsterka sveta vo footgolfe.

Na hostí čaká okrem hry golfu aj bohatý sprievodný program v podobe atrakcií, koncertov a tomboly.

„Záujemcovia každého veku budú mať k dispozícii našich lektorov a trénerov, s ktorými si vyskúšajú odpaly aj puttovanie, čo je hra na greene s cieľom dostať loptičku do jamky. Oproti minulému roku chystáme ešte viac hudby a zábavy. V tombole bude možné vyhrať auto na víkend s plnou nádržou a tiež rôzne balíčky s autokozmetikou, nakoľko tento ročník organizujeme v spolupráci s predajňou automobilov,“ pozýva Daniela Novotná, event manažérka Golf Trnava.

Organizátori pripravujú aj bohatý športový program. Okrem golfu si tak návštevníci budú môcť vyskúšať i jeho futbalovú verziu – footgolf.

Vzácnou návštevou počas tohto dňa bude Lucia Čermáková, ktorá sa stala v roku 2023 majsterkou sveta vo footgolfe. Svojimi úspechmi významne prispela k popularizácii tohto športu a okrem toho ovládla domáci Slovak Footgolf Open a Slovak Footgolf Tour. Návštevníci budú mať možnosť sa s ňou odfotiť, porozprávať a získať cenný podpis,“ dodáva Jakub Hrušovský, marketingový manažér.

Pre deti budú pripravené rôzne atrakcie, ako napríklad nafukovací hrad či detský kútik. Dospelých čaká poradenstvo v oblasti zdravia, môžu si zmerať krvný tlak, percento telesného tuku, obsah vody v tele a takisto aj BMI index.

Nedeľné dopoludnie spríjemnia rôzne hudobné vystúpenia. Hostia podujatia sa môžu tešiť na pezinskú kapelu SAYMI, DJ-a Martina Cehelského a na multiinštrumentálnu tvorbu od Trumpetix.

Vstup na podujatie je zdarma. Viac informácií sa dozviete na webovej stránke golftrnava.sk.

Program Dňa otvorených dverí na Golf Trnava:

9:00 h. – 18:00 h. Golf pre všetkých – odpaľovanie s golfovými lektormi, atrakcie a aktivity pre deti

11:00 h. DJ MARTIN CEHELSKÝ & TRUMPETIX

11:00 h. – 17:00 h. Footgolf a autogramiáda s majsterkou sveta Luciou Čermákovou

15:00 h.  hudobné vystúpenia SAYMI

17:00 h. Tombola

Eventy

Pripravujeme rôzne akcie, ktoré sú určené nielen golfistom, či footgolfistom, ale širokej verejnosti. Radi zorganizujeme udalosť na mieru, či už pre Vašu firmu, či rodinnú slávnosť.

Loading…