OTVORENÉ - 8:00 - 20:00 | +421 908 719 529

9 – jamková akadémia

Jamka č.1 PAR 3
Len čo odpáliš poslednú tréningovú loptu na driving rangi, môžeš ísť na to. Odpalisko tejto jamky je hneď vedľa T-line. Jemne zvažujúca sa jamka k potoku. Hráš pod veľký strom a vždy je lepšie zostať trošku kratší ako to prestreliť do potoka. Grín je rozľahlý a dobre čitateľný.

Jamka č.2 PAR 3
Na prvý pohľad krátka jamka ale o to náročnejší grín. Odpaluješ z brehu potoka na dvojúrovňový grín. Ak trafíš opačnú úroveň ako je navŕtané budeš mať čo robiť. Hlavne opatrne pri patoch dolu svahom aby si sa nevypatoval mimo grínu ☺

Jamka č.3 PAR 4
Najdlhšia jamka na ihrisku. Opäť odpalisko na brehu potoka s dobrým výhľadom. Pýta si to použiť drajver a hrať priamo na grín ale kombinácia v pravo vysoký raf a voda napravo, vľavo grín osmičky a aut na grínom naše ambície okresáva. Rozumnejšie je hrať železom napravo od bankrov, čím viac vpravo tým lepší výhľad. Chip do grínu, dva paty na jemne zvlnenom gríne a odísť s pocitom dobre zahranej jamky.

Jamka č. 4 PAR 3
Od domčeka s pekným výhľadom na celé ihrisko a clubhouse. Nenáročná jamka avšak treba si dať pozor na stromy po ľavej strane a hlboký banker na pravo okolo grínu.

Jamka č. 5 PAR 3
Najkratšia jamka na ihrisku ako stvorená na birdie. Ľahká vysoká rana na grín pre lepších golfistov možno bude stačiť aj pitch. Potom už len schovať loptičku do jamky a je to tam. Treba si dávať pozor na banker na ľavej strane grínu.

Jamka č. 6 PAR 3
Grín s dvoma úrovňami chránený z dvoch strán bankrami. Treba dávať pozor, chodník popri jamke je aut.

Jamka č. 7 PAR 3
Adrenalín stúpa pri terase a pohľadoch ďalších golfistov treba zahrať peknú ranu priamo na grín a po dobrom výsledku ísť odohrať ešte dve jamky. V turnajoch sa na jamke hráva nearest to pin.

Jamka č.8 PAR 3
Spoločné odpalisko smerom k ceste. Zaujímavo tvarovaný grín naklonený k odpalisku. Jamka vyzerá na prvý pohľad jednoducho ale zdanie klame. Všetko záleží od pozície jamky.

Jamka č. 9 PAR 3
Posledná jamka dlhá cez sto metrov. Každý sa už teší na výbornú kávičku v kaviarni ale najskôr treba dohrať. Grín sklonený od odpaliska v srede sa láme na dve strany. Pozor nepomýľ si ho s grínom druhej jamky.

Miestne pravidlá

Scorecard